wtorek, 31 marca 2015

KONKURS "Wiosenne Danie"

KONKURS
"WIOSENNE DANIE" 
Z okazji pierwszych dni wiosny, jak i prawie 1000 polubień mojego profilu Parowar Faceta na Facebooku postanowiłem zorganizować KONKURS :) 
Nie będzie on skomplikowany i będzie polegał na przedstawieniu Waszego autorskiego przepisu wraz ze zdjęciem, na wiosenne danie :) Nieważne czy będzie to sałatka, danie obiadowe, deser, czy śniadanie :) Na talerzach, półmiskach, czy na czymkolwiek innym, na czym podacie danie, ma być widać wiosnę :) 
Ma być smacznie, kolorowo, najlepiej też w miarę zdrowo ;) Miło mi będzie, jeżeli użyjecie do przygotowania potraw parowaru :) , choć nie jest to wymóg konieczny i nie będzie miał wpływu na wyniki.
Czekam więc na Wasze Wiosenne Dania :) , ale najpierw proszę się zapoznać z Regulaminem :)    REGULAMIN KONKURSU :
 1. Organizatorem Konkursu jest blog "Parowar Faceta".
 2. Konkurs trwa od 31 marca 2015r. do 14 kwietnia 2015r. do godz. 23:59
 3. Sponsorem nagród jest Parowar Faceta :)
 4. Konkurs polega na przesłaniu na maila : parowarfaceta@gmail.com swojego autorskiego przepisu wraz ze zdjęciem dania, którego tematem przewodnim jest "Wiosenne Danie". Każdy uczestnik może przesłać 3 przepisy ze zdjęciami, ale jedna osoba, może wygrać 1 nagrodę.
 5. Będzie mi bardzo miło gdy polubicie fanpage organizatora i zarazem sponsora konkursu PAROWAR FACETA  https://www.facebook.com/parowarfaceta 
 6. Nagrodami w konkursie są : 


 • za 1 miejsce Drewniana deska w kształcie parowaru, produkcji BernOnTable, którego deski używają najlepsi kucharze w Polsce. 
 •  za 2 miejsce Książka Mistrza Pawła Małeckiego "Cukiernia Lidla" 

 •  za 3 miejsce Książka Anny Starmach "PYSZNE Na każdą okazję" 

 •  za 4 miejsce Książka "Wiosenny obiad"


 •  za 5 miejsce Voucher na 50 zł do pyszne.pl 

 
     7.  Zwycięzców wybieram ja w terminie 3 dni od zakończenia konkursu. Wyniki pojawią się na blogu. Na Facebooku umieszczę galerię zdjęć konkursowych, a także galerię zwycięzców. 
     8. Każda wyróżniona osoba jest zobowiązana przesłać dane adresowe na maila: parowarfaceta@gmail.com w przeciągu 3 dni od ogłoszenia wyników. W przeciwnym wypadku traci prawo do nagrody i dostanie ją kolejna osoba. 
     9.Uczestnik Konkursu wysyłając przepis, oświadcza, iż jest on jego autorstwa i nie narusza praw autorskich innych osób.
    10. Nagrody wysyłam tylko na terenie Polski, w przeciągu kilku dni od dostania adresów wszystkich zwycięzców. Voucher wyślę na maila, zaraz po ogłoszeniu wyników, jest on ograniczony czasowo, do wykorzystania do końca kwietnia 2015r.
    11. Przesłanie przepisu wraz ze zdjęciem potrawy jest jednoznaczne z akceptacją powyższego Regulaminu Konkursu.
Czekam na wiele inspirujących przepisów i zdjęć i życzę wszystkim powodzenia.
Pozdrawiam 
Adam 
 

2 komentarze:

Podobne przepisy

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...