wtorek, 5 stycznia 2016

Rzeczy od Serca Parowar Faceta dla WOŚP

Zbliża się 24 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Mimo upływu lat dobrze pamiętam pierwsze finały. Zawsze w ten dzień, choć czasem był bardzo mroźny czuć było ciepło i radość bijącą od wszystkich. Pamiętam te wieczory przed TV i do późna oglądanie finału :)
Na ulicy ludzie się do siebie uśmiechają nawzajem, gdy zobaczą przyklejone do kurtki serduszko :) Każdy wygląda na szczęśliwszego, bo czuje się częścią tego wielkiego przedsięwzięcia, które fundacja WOŚP co roku nam urządza.
W każdym szpitalu w Polsce widać ile WOŚP dobrego dla nas wszystkich robi, dla naszych rodzin, dzieci, seniorów.
Przy okazji Blogowigilii, była możliwość przekazania swojej rzeczy od serca i nagrania krótkiego filmiku promującego licytację na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.Oczywiście z tej możliwości skorzystałem i przekazałem deskę BernOnTable w kształcie parowaru, wykonaną na moje zamówienie przez znakomitego rzeźbiarza Rafała Bernatowitza, który specjalizuję się w deskach do krojenia i serwowania potraw. Jego desek używają między innymi Wojciech Modest Amaro, Tomek Jakubiak, Marcin Budynek, Grzegorz Łapanowski i wielu innych świetnych Szefów Kuchni.

Akcje Rzeczy od Serca wspierają znani muzycy, aktorzy, sportowcy, a także blogerzy Ci bardziej znani i Ci troszkę mniej, ale dołączyć może się każdy. Przedmiot, czy coś innego co będzie przedmiotem aukcji, nie musi być dużej wartości materialnej, ważne że będzie od serca. Także zachęcam Was również do udziału w akcji, jak i oczywiście do licytowania :) 

wośp2016 wosp2016 licytacje dla wielkiej orkiestry


Link do mojej aukcji : Parowar Faceta na rzecz WOŚP
Link do innych aukcji i możliwość wstawienia swojego filmu : Rzeczy od Serca

Zachęcam Was bardzo do wspierania 24 finały Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy :)

Siema

Adam

1 komentarz:

Podobne przepisy

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...