piątek, 4 marca 2016

KONKURS - wygraj książkę Karola Okrasy Ryby Są Super z autografem

Chwilę nie było żadnego konkursu u mnie, a wiem, po ilości zgłoszeń, że lubicie w nich uczestniczyć :)
Tak jak Wam wspominałem przy okazji relacji z warsztatów kuchni włoskiej z Karolem Okrasą, mam dla Was książki Ryby Są Super z autografem Karola. Pierwsza będzie do wygrania w tym konkursie :) Książka jest świetna, zarówno przepisy Karola, jak i Doroty Wellman dają wiele inspiracji i pomysłów na przygotowanie różnego rodzaju ryb.
Ja osobiście niestety mało ich robię, bo ości mnie zniechęcają. Ale po wypróbowaniu kilku przepisów i przerobieniu ich pod siebie na parowar, przekonuję się do ryb coraz bardziej :) np. Dorada po grecku na parze z sosem tzatziki. Ości bardzo ładnie po przygotowaniu ryby na parze odchodzą :)
Zastanawiałem się jaki temat Wam tym razem przygotować, czytelnicy na moim FB nie byli zbyt pomocni, bo się mało osób wypowiedziało w tym temacie :) ale przeważały dania fit na Wielkanoc.
Po namyślę zdecydowałem, że tematem będą dania, które postawilibyście na Wielkanocnym stole, ale nie muszą być do końca fit :) W Święta można przecież sobie trochę pofolgować ;)

jak zdobyć książkę ryby są super


Zadaniem konkursowym jest przesłanie autorskiego przepisu wraz ze zdjęciem na danie, które postawilibyście na wielkanocnym stole. Obojętnie czy to będzie potrawa śniadaniowa, obiadowa czy deser, ważne żeby pasowała według Was do tak ważnego dla wielu dnia.

Żeby nie było żadnych niejasności proszę zapoznać się z regulaminem.

REGULAMIN KONKURSU

1. Organizatorem konkursu  jest blog "Parowar Faceta".
2. Konkurs trwa od 04.03.2016r do 22.03.2016r.
3. Sponsorem konkursu jest blog "Parowar Faceta".
4. Konkurs polega na przesłaniu na maila parowarfaceta@gmail.com autorskiego przepisu wraz ze zdjęciem na danie, które postawilibyście na wielkanocnym stole. Jedna osoba może wysłać maksymalnie 3 propozycje.
5. Będzie mi bardzo miło jak polubicie mój fanpage na FB i zaobserwujecie mnie na Instagramie :)
6. Nagrodą w konkursie jest książka "Ryby Są Super" z autografem Karola Okrasy.
7. Zwycięzce wybiorę w przeciągu 3-5 dni i podam wynik w oddzielnym poście na blogu.
8. Wyróżniona osoba jest zobowiązana przesłać na maila konkursowego dane do wysyłki nagrody w przeciągu 3 dni od daty ogłoszenia zwycięzcy.
9. Uczestnik konkursu przesyłając przepis i zdjęcie, oświadcza że jest on jego autorem i nie narusza praw autorskich osób trzecich.
10. Nagrodę wysyłam tylko na terenie Polski, w przeciągu kilku dni od otrzymania adresu wysyłki.
11. Przesłanie przepisu wraz ze zdjęciem jest równoznaczne z akceptacją powyższego regulaminu.

Czekam na wiele inspirujących dań bo jest o co walczyć :) Książka Ryby Są Super, była dostępna w Lidlu za zakupy, ale niewiele osób może się pochwalić książką z autografem Karola Okrasy.

konkurs kulinarny, wielkanocny

lidl Adam Olender


Pozdrawiam i życzę powodzenia
Adam 
    

2 komentarze:

Podobne przepisy

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...